MULTITEL Polska sp. z o.o.


PODNOŚNIKI KOSZOWE NOWE

MULTITEL Polska oferuje nowe podnośniki koszowe o wysokości pracy od 13-85m.

Szczególną cechą naszych podnośników koszowych jest wykorzystanie techniki synchronicznie wysuwających się teleskopów cylindrycznych sterujących ramionami podnośnika. Do konstrukcji ramion podnośników wykorzystujemy wysokiej jakości stopy aluminium, które od 2013r. mają zastosowanie w konstruowaniu ramy pomocniczej i wysuwanych podpór. To rozwiązanie daje istotną przewagę w porównaniu z konstrukcjami innych konkurencyjnych firm. Specjalnie wyprofilowane profile z aluminium zapewniają równomierny przebieg sił i obciążeń.

MULTITEL to jedyny w Europie producent wytwarzający masowo podnośniki w tej technologii do 3,5 tony DMC.

Dzięki wspomnianej, nowoczesnej technice produkcja podnośników firmy MULTITEL Pagliero nieprzerwanie wzrasta i wynosi obecnie ok.1000 jednostek rocznie przez co MULTITEL należy do wiodących dostawców tego typu urządzeń w Europie.

Na naszych stronach przedstawiamy wszystkie aktualnie dostępne modele marki MULTITEL.Podnośniki do 3,5 tony


Podnośniki powyżej 3,5 tony


Podnośniki samobieżne


PODNOŚNIKI KOSZOWE UŻYWANE


MULTITEL Polska oferuje również sprawdzone używane podnośniki koszowe.

Dzięki współpracy z naszymi kontrahentami oraz na bazie własnych używanych podnośników pracujących usługowo, jesteśmy w stanie zapewnić dostęp do dobrych i sprawdzonych używanych urządzeń.

Przed ponownym wprowadzeniem używanych podnośników na rynek przechodzą one gruntowny przegląd serwisowy w naszych punktach. Wszelkie usterki powstałe w trakcie dotychczasowej eksploatacji są usuwane, a nadmiernie zużyte części wymieniane na nowe, oryginalne polecane przez producenta sprzętu.

Na przygotowane w ten sposób podnośniki dajemy 6-miesięczną gwarancję obowiązującą od daty zakupu.
Adres:
MULTITEL Polska sp. z o.o.
ul. Łysakowska 29, 04-528 Warszawa
Kontakt:
e-mail: centrala@multitelpolska.pl
Telefon: 22 815 20 27
Copyright © 2018 by MULTITEL Polska Sp. z o.o. - all rights reserved