MULTITEL Polska sp. z o.o.


PODNOŚNIKI KOSZOWE NOWE

MULTITEL Polska oferuje nowe podnośniki koszowe o wysokości pracy od 13-85m.

Szczególną cechą naszych podnośników koszowych jest wykorzystanie techniki synchronicznie wysuwających się teleskopów cylindrycznych sterujących ramionami podnośnika. Do konstrukcji ramion podnośników wykorzystujemy wysokiej jakości stopy aluminium, które od 2013r. mają zastosowanie w konstruowaniu ramy pomocniczej i wysuwanych podpór. To rozwiązanie daje istotną przewagę w porównaniu z konstrukcjami innych konkurencyjnych firm. Specjalnie wyprofilowane profile z aluminium zapewniają równomierny przebieg sił i obciążeń.

MULTITEL to jedyny w Europie producent wytwarzający masowo podnośniki w tej technologii do 3,5 tony DMC.

Dzięki wspomnianej, nowoczesnej technice produkcja podnośników firmy MULTITEL Pagliero nieprzerwanie wzrasta i wynosi obecnie ok.1000 jednostek rocznie przez co MULTITEL należy do wiodących dostawców tego typu urządzeń w Europie.

Na naszych stronach przedstawiamy wszystkie aktualnie dostępne modele marki MULTITEL.Podnośniki do 3,5 tony


Podnośniki powyżej 3,5 tony


Podnośniki samobieżne

MULTITEL Polska oferuje również sprawdzone używane podnośniki koszowe.

Dzięki współpracy z naszymi kontrahentami oraz na bazie własnych używanych podnośników pracujących usługowo, jesteśmy w stanie zapewnić dostęp do dobrych i sprawdzonych używanych urządzeń.

Przed ponownym wprowadzeniem używanych podnośników na rynek przechodzą one gruntowny przegląd serwisowy w naszych punktach. Wszelkie usterki powstałe w trakcie dotychczasowej eksploatacji są usuwane, a nadmiernie zużyte części wymieniane na nowe, oryginalne polecane przez producenta sprzętu.

Na przygotowane w ten sposób podnośniki dajemy 6-miesięczną gwarancję obowiązującą od daty zakupu.
Adres siedziby:
MULTITEL Polska sp. z o.o.
ul. Łysakowska 29, 04-528 Warszawa
Kontakt:
e-mail: centrala@multitelpolska.pl
Telefon: 22 815 20 27
Copyright © 2019 by MULTITEL Polska Sp. z o.o. - all rights reserved